KOSO PARCOL PRODUCTS

KOSO PARCOL TURKEY

INTELLIGENT ENGINEERING SOLUTIONS

Bafcon Engineering and Valve Control Systems

KOSO DESUPERHEATER

DSS Severe servıce knıfe gate valve
zero leakage for hıgh pressure

SART VON ROHR

FLUID CONTROL

ECKARDT FOXBORO POSITINONER
IN STOK

Eckardt Positioner Stok in Istanbul Warehouse

WHAT WE DO

BAFCON Engineering aims to supply the necessary valves, control valves and regulators for industrial plants as well as to provide services by keeping intelligent engineering solutions and automation applications in front of the safety of the plants. BAFCON Engineering has been providing Projects, Sales and After Sales Services to its customers based on its principles of honesty, diligence and mutual trust that it has adopted since its inception.

Manufacturers Videos

BLOG

Seach What You Need About Valves

Kontrol Vanası Seçim Kriterleri

Kontrol Vanası Seçim Kriterleri

Kontrol Vanası Akışkan Cinsi , Sıcaklığı ve Basınç değerleri ışığında hesaplanır ve seçilir. Bu değerlere göre önce kontrol vanası tipi belirlenir. Kontrol vanası Globe , V-Ball , Segmented Ball , Butterfly olarak belirlenebilir. Gövde malzemesi akışkan cinsine, sıcaklık ve basınç değerlerine göre belirlenir. Şöyle ki kullanılacak oransal kontrol vanası gövde dayanım basıncı PN16 -PN25 – PN40-PN63 - PN100 … akışkanın maksimum basınç değerine göre belirlenir. Sıcaklık yükseldikçe dayanım basıncı düşmektedir. Bu hesaplamada DIN 2401 e göre 120 C’ gövde basınç dayanımları PN sınıfı ile aynıdır.

DESUPERHEATER VANA

DESUPERHEATER VANA

Desuperheater Vana Kızgın buhar da bulunan akışkanı duymuş buhar fazına getirmek için su püskürten ve doymuş buhar fazında buhar enerjisinden daha fazla faydalanmak için kullanılan vana dır.

Yüksek Basınç Bıçak Vana

Yüksek Basınç Bıçak Vana

The Evolution of the Severe Service Knife Gate Valve DSS Severe Service Knife Gate Valve

DISTRIBUTORSHIPS